לולי תרנגולות

חושבים להקים לולים? התפנה לכם שטח במשק ואתם שוקלים לגדל תרנגולות? כשמקימים לולי תרנגולות יש כל-כך הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון על מנת לתכנן לולים מקצועיים. צריך לדאוג לרשתות לולים מתאימות, צריך לדאוג למבנה לול הגיוני ואיכותי, לציוד נילווה ולעוד דברים רבים. אנחנו בחברת הפח מתמחים בהקמה ובשדרוג של לולי תרנגולות תוך שימוש בהון האנושי המקצועי שלנו ובציוד המתקדם ביותר שברשותנו. אנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים בתחום כל הזמן וללא הפסקה כדי להביא ללקוחותינו את הפתרונות המתקדמים והחדשניים ביותר בתחום הלולים.

בניית לולי תרנגולות

אם אתם מתכננים להקים לול “מאפס” כדאי שתעשו זאת בצורה שקולה ומחושבת. תכנון וביצוע מוקפדים הם אלו שיכולים להפוך את הלול שלכם ללול מקצועי שהעופות שבו גדלים בתנאים הטובים ביותר. כאשר לעופות יש את התנאים האופטימליים, הם יכולים להגדיל את אפשרויות הרווח שלכם ולסייע ללול שלכם להתנהל במקצועיות רבה. מסיבה זו, כשמקימים לול, חשוב להשקיע בפרטים הקטנים ביותר ולהצטייד בציוד המתקדם ביותר. המומחים שלנו ילוו אתכם לאורך כל הדרך ויסייעו לכם להקים לולי תרנגולות מקצועיים ביותר. בניית לולים היא משימה מורכבת שיש להשאיר אך ורק לחברה מקצועית שיש לה ניסיון רב בתכנון וביצוע.

לולי תרנגולות
לולי תרנגולות
יצור תאי הטלה

שדרוג לולים

אם ברשותכם לול ישן ואתם מרגישים שמשהו בו לא עובד יותר, כנראה שהגיע הזמן לשדרג. ציוד לולי תרנגולות הוא תחום שיש בו חידושים ועדכונים כל הזמן וכדי שיהיה לכם לול מקצועי, אסור להישאר מאחור. חברת “הפח” משווקת מגוון ציוד מתקדם ללולים כמו : תאי הטלה, מיכלי תערובת, רשתות גידול, וילונות, מערכות האבסה ועוד. לולי תרנגולות הם עסק שיש לקחת ברצינות רבה וזה בדיוק מה שמנחה אותנו בפרויקטים השונים שאנו מקיימים.

ציוד ללולים

מחפשים ציוד לולים מתקדם ומקצועי? כזה שיהפוך את הלול שלכם ללול חדיש שיוצר תנאי גידול אופטימליים לעופות? בחברת הפח תמצאו בדיוק את זה. הצוותים שלנו יסייעו לכם בבחירת הציוד המתאים ביותר עבור סוגי העופות שבלול שלכם ותנאי השטח הקיימים בו. חשוב לזכור כי ציוד הלולים הוא חיוני ולטובתם ורווחתם של העופות, יש להשתמש בציוד הטוב ביותר.