מה קדם למה – הביצה או התרנגולת?

פרדוקס הביצה והתרנגולת מעסיק את האנושות שנים רבות בשאלה: מה קדם למה – הביצה או התרנגולת? שאלה פילוסופית זו מחברת אותנו לתהליכים של חשיבה במציאת פתרונות מתקדמים לענף הלול. חברת הפח תעשיות מתכת מתמחה ביצור ושיווק מוצרים ללולים ומספקת פתרונות כוללים לענף הלול. כאשר אנו מגיעים לתכנן לול, אנו לוקחים בחשבון את כל הפרמטרים השונים מהם הלול עלול להיות מושפע. תכנון מוקדם של תהליכים כמו יצור תאי הטלה, הקמת מכלי תערובת, הנדסת מסועים וכדומה, נגזר מגודל השטח, מגבלות תקציב, המשאב האנושי ועוד.

יצור תאי הטלהיצור תאי הטלה פונקציונליים

תאי הטלה לתרנגולות מטילות צריכים להיות מרווחים ורחבים על מנת לאפשר לתרנגולת חופש תנועה ויכולת להגיע למקורות המזון והשתייה. תרנגולות זקוקות לאספקה סדירה של מזון ומים בכדי להתקיים. ככל שנדאג לספק למטילות את צורכיהן בזמן סביר וקבוע, כך יגדל פוטנציאל ההטלה שלהן. בתכנון תאי הטלה אנו נתחשב בגישה למים ולמזון ונשתמש בחומרי גלם אשר יעמדו בעומס משקלי העופות. תאי ההטלה מיוצרים ממתכת אל חלד חזקה ואיכותית אשר אינה מתעקמת או מחלידה מלחות וממים. ניתן להתאים יצור תאי הטלה לאזורים שונים בהם מזג האוויר מצריך היערכות מיוחד. לרוב, תאי הטלה מיוצרים בצורת האות A ובשיפוע המאפשר לביצים להתגלגל למשטח האיסוף. התאים מותאמים לאזורים חמים בהם האוורור הוא הכרחי. כלובי הרשת מאפשרים לאוויר לעטוף את גוף התרנגולת ובכך מסייעים למניעת התחממות יתר של הכלוב. לתאי ההטלה מובנים משטחי האכלה נגישים לעופות המאפשרים לכל תרנגולת גישה ישירה למקור מזון. שקתות המים מחוברת גם הן לתאי ההטלה ומספקות מים באופן רציף לעופות. באופן הזה, כל בעלת ענף מממשת את פוטנציאל ההטלה הגנטי שלה.

 

הלולים של חברת הפח

חברת הפח תעשיות מתכת שמחה להוביל את יצור הלולים בישראל. הלולים של חברת הפח מיוצאים גם למדינות שונות עולם. אנו מקפידים לייצר את כל המוצרים לענף הלול מחומרי גלם איכותיים ובטכנולוגיית יצור מתקדמת. אנו מתמחים בהקמת לולים על פי התקנים המחמירים. לולים ותיקים יכולים לעבור שדרוג ולשלב פתרונות טכנולוגיים מתקדמים על מנת ליעל את העבודה ולהביא לחסכון בעלויות התפעול.