שיפוץ לולים

מדינת ישראל נחשבת בעולם כולו לפורצת דרך בענף החקלאות. החידושים הטכנולוגים בחקלאות אשר פותחו בארץ, מביאים לשיפורים הולכים וגוברים ברמת הביצועים, התפוקות והתנובות.
ככל שהעולם הולך ומתפתח, כך עולה הצורך לשדרג מערכות חקלאות הן בעולם הצומח והן בעולם החי. כמו כל דבר בעולם העסקי, מי שעוקב אחר הקדמה ומתאים את עצמו מרוויח יותר.
חברת הפח תעשיות מתכת מתמחה בפתרונות מקיפים לענף הלול, שיפוץ לולים, התקנת מערכות מתקדמות ושדרוג הלולים.

שיפוץ לולים ושדרוג מערכות קיימות

בעלי כנף כדוגמת תרנגולות ותרנגולי הודו הם מבעלי החיים הרגישים ביותר בעולם החי. הגידול שלהם חייב להתבצע בתנאים אופטימליים וטובים בכדי לשמור על בריאותם התקינה ובכדי למנוע מחלות. בעלי הכנף הגדלים בלהקות חשופים יותר להדבקה מסיבית של מזיקים והתוצאות עלולות להיות הרות אסון. הנזק האקולוגי הוא אדיר, כמו כן הנזק לחקלאי העלול לאבד את לאבד את פרנסתו. ישנם חקלאים אשר ענף הלול הוא מקור הפרנסה העיקרי בחייהם.
חברת הפח תעשיות מתכת מתמחה במערכות מתקדמות לענף הלול, שיפוץ לולים ושדרוג לולים קיימים. כמן כן אנו מספקים חלקי חילוף ללולים, חלקי חילוף למערכות שלנו ותחזוקה שוטפת.
בין המוצרים המובילים שלנו: מערכות מים והזנה, מיכלי תערובת, מערכות בקרת טמפרטורה, מערכות תאי הטלה מתקדמות ועוד.
ניתן לשדרג לולים ולשפר את תנאי בעלי החיים בכל רובד על מנת להגדיל ולהגביר את התפוקה. אנו נשמח לייעץ לכם מה ניתן לשפר אצלכם בלול

לולי תרנגולות

אחריות של חברה מובילה

בכל רכישה או התקנה של מערכת לענף הלול הבטיחו לעצמכם שיש לכם כתובת בארץ למי לפנות במקרים בהם הנכם זקוקים לסיוע. חברת הפח תעשיות מתכת מעניקה ללקוחותיה ייעוץ, הדרכה וליווי בכל שלב ועומדת לרשות לקוחותיה בכל נושא.
לאורך השנים בצענו פרויקטים רבים בתחום הקמה, שיפוץ לולים ושדרוג לולים לשביעות רצונם המלא של החקלאים. פרויקטים שלנו בענף הלול מדברים בעד עצמם ומוכיחים כי חברה ותיקה עם גב חזק העומדת לצד החקלאים משפרת את הביצועים ואף מגדילה את התנובה.
כמו כן, אנו עובדים תחת תקני איכות מחמירים ומעניקים אחריות ללקוחותינו. חברה ותיקה, בעלת ניסיון וידע רב עם מוניטין של עשרות שנים, יכולה להבטיח כי הענף החקלאי שלכם יהיה מניב ומוצלח.

תאי הטלה