ייצור רשת נירוסטה

בענף התעשייה ישנם חידושים לייעול תהליכי ייצור, החשיבה על חיסכון במשאבים ובחומרי הגלם מייצרת דרישה לפתרונות. על מנת לקצר את זמני היצור ואת משך הפרויקטים השונים אנו נדרשים כל העת לחשוב באופן יצירתי רשת נירוסטה ארוגה היא אחד הכלים לייעול תהליכים בייצור.
✔️ מרשת נירוסטה ניתן להכין ארסנל גדול של מוצרים המסייעים לתעשייה, לחקלאות, למחקר ופיתוח, לסיטונאים ולקמעונאים, לאומנים, לצריכה הביתית ועוד..
✔️ חברת הפח תעשיות מתכת הנה החברה המובילה בישראל לייצור, שיווק, ייבוא ויצוא מוצרי מתכת שונים, החברה מחזיקה רשתות נירוסטה במלאי כמוצרי מדף.  מה השימושים של רשת נירוסטה?

  נירוסטה היא מתכת אל חלד, חזקה ועמידה ביותר ומתאימה לשימוש עם נוזלים, אדים ולחות. רשת נירוסטה היא למעשה רשת ברזל העשויה מחוטי נירוסטה.
  ישנם סוגים שונים של רשתות נירוסטה, המיוצרים בשיטות שונות. מה שמבדיל את הרשתות זו מזו הנו עובי החוט, משקל החוט, צפיפות והתאמת העיצוב שלה לשימוש לשמה היא מיוצרת.
  כל רשת נירוסטה שונה זו מזו וזאת בשל לשימושים השונים לה היא מיועדת. רשת נירוסטה מתאימה לשימושים שונים בחומי התעשייה השונים כגון: תעשיית המזון, הרפואה, התעשייה הצבאית ועוד..

  בתחומים הללו נראה שימוש רחב יותר ברשתות נירוסטה עבור סינון נוזלים שונים. בנוסף, בשל האיכות הגבוהה של רשת נירוסטה, אנו נראה שימוש גובר בה בענפי הבנייה והחקלאות, במחסנים לוגיסטיים ובפתרונות מידוף, גידור מבנים ברשויות המקומיות וגם בתחום הפיסול והאומנות.

  רשתות נירוסטה בשימוש יום יומי

  ישנם לא מעט כלים ומוצרים בהם אנו משתמשים על בסיס יומי, העשויים מרשת נירוסטה. דוגמאות קטנות לכך הן רשתות צלייה למנגל או למטבח, פילטרים שונים בקומקומי התה, מסננים לברזים ועוד. גם אומנים המתעסקים בפיסול עושים שימוש ברשתות נירוסטה. הנירוסטה היא לחלוטין כבר חלק גדול מחיינו וחיונית לנו בכל כך הרבה היבטים. העובדה שהיא אינה מחלידה משפרת את איכות חיינו ושומרת על בריאותנו.

  אנחנו בחברת הפח תעשיות מתכת מקפידים על שימוש בחומרי הגלם המובחרים ביותר. ניתן להזמין ולייצר רשתות מתכת אל חלד בגדלים שונים, תהליכי הייצור שלנו נעשים תחת פיקוח הנדסי מקצועי ובאמצעות מכונות מתקדמות.