רשת לכלוב תוכים

מגדלים תוכים? לתוכים יש נטייה להתעופף ולצערנו גם להיגנב. שוק שלם של גניבה ומכירת תוכים מתקיים ממש מתחת לאפנו ולכן עליכם לעשות כל שביכולתכם על מנת לשמור על התוכים.
מה תוכלו לעשות? קודם כל לוודא שהכלוב שבו הן נמצאות הוא תקין ושלא ניתן לפרוץ אותו בקלות. רשת לכלוב תוכים מהסוג הטוב והאיכותי תוכל להפוך את הכלוב שלכם למוגן יותר.
אצלנו בחברת הפח תמצאו מגוון פתרונות גידור מתקדמים ובניהם רשת לכלוב תוכים. ניתן לבחור בדיוק את הגודל והצורה אשר להם אתם זקוקים וכך לשמור על התוכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

רשת לכלוב תוכים
רשת לכלוב תוכים
רשת לכלוב תוכים

רשת לכלוב תוכים באיכות גבוהה

איכות רשתות הגידור היא שם המשחק בכל מה שקשור לגידול בעלי חיים בכלל ותוכים בפרט. רשתות לכלובים הן לא משהו שיש לחסוך בו או להתפשר עליו ובהחלט צריך לבחור בטוב ביותר.
הפח תעשיות מתכת מייצרים גדרות רשת מחומרי הגלם הטובים ביותר תוך חשיבה ושימת לב על הפרטים הקטנים ביותר.
הרשתות שלנו מיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד שניתן באמצעותן לייצר רשת לכלוב תוכים.

רשתות לכלובים בהתאמה אישית

מי שמגדל בעלי חיים, בין אם לתחביב ובין אם לפרנסה, יודע שלכל אחד מבעלי החיים יש צרכים ייחודיים משלו. אין כלום אחד שיכול להתאים לכל סוגי בעלי החיים ובדיוק בגלל זה חשובה ההתאמה האישית. אנחנו בחברת הפח מבינים את הצורך שלכם שתהיה לכם רשת לכלוב תוכים בהתאמה אישית, ואנו מאפשרים לכם לתכנן בעצמכם את הרשת עבור התוכים שלכם 🙂

 רשתות לחקלאות בעיצוב אישי

לא רק גידול בעלי חיים דורש שימוש ברשתות ופעמים רבות נראה אותן דווקא בשימושים חקלאיים. חברת הפח מספקת פתרונות גידול לחקלאות וכן שירותי עיבוד פח מתקדמים. אנו מקפידים על שימוש בהנדסת אנוש מהשורה הראשונה וכמובן לא מתפשרים בבחירת חומרי הגלם הטובים ביותר.

להצעת מחיר לרשת לתוכים – צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם!
08-8611700