רשתות מתכת

הכירו את חברת הפח – יצרנית ומשווקת של מוצרי פח למגוון תעשיות

חברת הפח הינה חברה וותיק בתחום יצור, יבוא ויצוא ושיווק של מוצרי מתכת לתחומי התעשייה והחקלאות בארץ ואף מחוצה לה. לחברה למעלה מ-60 שנות ניסיון בהן צברה לעצמה לקוחות מרוצים שאינם מחליפים את המוצרים שלה בעד אף מוצר אחר. לחברה היסטוריה ענפה שהחלה עוד בשנות החמישים, עם קום המדינה. מקים החברה היה דוד ברגר שעלה עם משפחתו ארצה מצ’כיה בסיום מלחמת העולם השנייה. הוא חפץ להקים מפעל בתחום הפח שיסייע לפיתוח ענף החקלאות המתפתח בישראל הצעירה שהייתה אז בראשית דרכה.

הכנת רשתות מתכת
הכנת והשחזת רשתות מתכת

לחברה כמה מחלקות כאשר כל מחלקה עוסקת בתחום עיסוק שונה:

  • מחלקה המספקת פתרונות לתחום הלול בארץ ובעולם- לולים ומשקים המחזיקים בעלי חיים נזקקים רבות לפתרונות שונים בתחום המתכת במבנה הלול עצמו. החברה אף שומרת על קשר רציף עם לקוחותיה ומלווה אותם עוד לאחר שלב ההתקנה.
  • מחלקה העוסקת במתן פתרונות גידור, רשתות ומוצרים שונים לכלל התעשיות. אנו משווקים מוצרים סטנדרטיים ללקוחות שאינם צריכים התאמה אישית ולעומת זאת אנו מתאימים פתרונות גידור כמו רשתות  וחוטי מתכת ללקוחות קצה שצריכים התאמה אישית ומקצועית.
  • מחלקה המספקת פתרונות הנדסיים לכלל התעשיות- פתרונות שינוע ואחסון, יצור ואספקה של מתקני מחזור ועיצוב תעשייתי במתכת.
  • מחלקת קריאיטיב הנדסאי המספקת פתרונות תצוגה שיווקיים לחברות שונות.

המוטו שלנו

המוטו שלנו בעבודה הוא מתן פתרונות יצירתיים ומותאמים אישית תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר. הלווי שאנו מעניקים ללקוח הינו החל משלבי התכנון הראשוניים של המוצר ועד הרבה לאחר שלב ההתקנה של התוצר המוגמר. אצלנו מועסקים מיטב המוחות ואנשי המקצוע בתחומים שונים ומגוונים כמו: מהנדסים, אנשי הגייה ורעיונות, מעצבים תעשייתיים ועוד.

מוניטין רב השנים שלנו, החל משנות ה-50 בקום המדינה מחייב אותנו להמשיך לצעוד בדרך שהתווינו לנו עוד מראשית הקמת החברה של עבודה יצירתית ומקצועית, מתן מענה למגוון צרכים של תעשיות שונות במשק. אנו מתמחים בייצור מוצרי מתכת שונים ומבצעים את העבודה בצורה מקצועית ומדויקת. יחד עם חברת הבת שלנו השמה דגש על ייצור מוצרי מתכת לצרכי חקלאות צברנו הישגים מרשימים וגדלנו לחברה בעלת הישגים מרשימים, מחירים סבירים ביותר, אוהבת חידושים טכנולוגיים, יצירה וקדמה ושואפת להעניק ללקוח את הטוב ביותר.