רשתות מתכת לכלובים

מחפשים רשתות מתכת לכלובים? רשתות איכותיות שתוכלו לעצב בהתאמה אישית בדיוק לצרכים שלכם? הגעתם למקום הנכון! אנחנו בחברת הפח תעשיות מתכת מתמחים ביצור, תכנון ושיווק של רשתות מתכת לכלובים של בעלי חיים בגדלים שונים ובמידות שונות.
כל המוצרים שלנו מיוצרים מחומרי הגלם הטובים ביותר ומותאמים כדי ליצור לבעלי החיים שלכם תנאים אופטימליים. תוכלו לבחור את הגודל הרצוי לכם וכך לתכנן כלוב מושלם. 🙂

רשתות מתכת לכלובים מחוט מגולוון

✔️ רשתות המתכת של הפח מיוצרות מחוט מגולוון איכותי במיוחד ומתאימות לתיחום וגידור כלובים של בעלי חיים וכן לשימושים נוספים.
✔️ הרשתות שלנו מתאימות גם לגידור לצרכי חקלאות וצרכים נוספים ומגוונים.
✔️ ניתן לבחור גם רשתות מתכת או רשת ברזל לכלובים מחוט שחור, גם כן בהתאמה אישית ומדויקת לצרכים שלכם.
✔️ אלו יכולים להיות כלובים לציפורים או לבעלי חיים אחרים, רשתות שמתוכננות בהנדסת אנוש מתקדמת ובחומרי גלם איכותיים במיוחד.

רשתות מתכת לכלובים
רשתות מתכת לכלובים
רשתות מתכת לכלובים

רשתות מתכת לכלובי תוכים

כל מי שמגדל תוכים וודאי יודע עד כמה הכלוב צריך להיות מתוכנן בקפידה כדי שהתוכים ירגישו הכי בנוח וכדי שתנאי הגידול שלהם יהיו מושלמים. חברת הפח היא החברה המובילה והוותיקה בארץ לייצור רשתות מתכת לכלובים של תוכים, ציפורים מסוגים שונים וכל סוגי בעלי החיים. הרשתות שלנו משמשות מגדלי תוכים מכל רחבי הארץ ומצליחות לייצר כלובים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר. מה שמיוחד ברשתות שלנו הוא שניתן להתאים אותן באופן אישי לגודל הרצוי שלכם מבלי להתפשר על איכות הכלובים.

רשתות לכלובים מחיר

מחיר הרשתות לכלובים משתנה כמובן בהתאם לגודל הרשת ולגודל הכלוב שתזדקקו לו. חשוב להשקיע ברשתות מאיכות טובה וגבוהה במיוחד, גם אם נדמה לכם שתוכלו למצוא רשתות מתכת לכלובים במחיר זול יותר. השקעה ברשתות איכותיות משתלמת ובהחלט מחזירה את עצמה, שכן רק כך תהיו בטוחים שהכלוב ישמש אתכם למשך שנים רבות וארוכות. כלוב מוצלח הוא כלוב שאינו נשחק, נפתח או מתבלה בקלות רבה. כלוב שאפשר לסמוך עליו שהוא גם ייצור תנאי גידול מושלמים לבעל החיים שלכם, וגם ישמור ויגן עליו בכל עת. צוות המקצוענים של “הפח” מתמחה במוצרים של עיבוד פח וכן במוצרים נוספים שמשרתים לקוחות בכל רחבי הארץ.

לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו קשר 08-861-1700