רשתות גידור

מחלקת wire  של חברת “הפח” מתמחה בייצור רשתות גידור ופתרונות גידור לחקלאות ולתעשייה. אז מי בעצם זקוק לרשתות גידור? אלו יכולים להיות לולים, גינות או שדות ולמעשה כל מקום שזקוק לגידור איכותי לכל מטרה. כשמדברים על גידור איכותי מדברים על רשתות גידור של “הפח” . הרשתות שלנו מותאמות באופן אישי לכל לקוח לצרכיו המיוחדים ביותר.

רשתות גידור בהתאמה אישית

מי שזקוק לרשתות גידור וודאי יודע עד כמה קשה המשימה למצוא את הרשת המדויקת ביותר למטרות ולצרכים שלך, הן מבחינת המידות והן מבחינת הגודל והצורה. רשתות הגידור שלנו בחברת “הפח” מיוצרות באיכות גבוהה במיוחד תוך שימוש בחומרים חזקים שהופכים את הרשתות לעמידות לאורך שנים. המומחים שלנו יתאימו לכם את הרשת שהכי נחוצה לכם עם חוטי מתכת מקצועיים ומתקדמים ביותר.

רשתות גידור

רשתות גידור איכותיות

הרשתות של חברת “הפח” עומדות בסטנדרט איכות גבוה במיוחד שמאפשר לעשות בהם שימושים מגוונים לחקלאות ,לתעשייה או לכל מקום שזקוק לרשתות ברמה הגבוהה ביותר. את הרשתות תוכלו לעצב בדיוק לפי הצרכים שלכם מבחינת גודל, צורה, גובה ואורך.

רשתות גידור ללולים

אחד מהשימושים היותר נפוצים של רשתות הגידור שלנו הוא בלולים בכל רחבי הארץ. לולים זקוקים לרשתות עמידות במיוחד שיוכלו לשמש אותם שנים מבלי להצטרך להחליף אותם בתדירות גבוהה. לולנים נתקלים בהוצאות בלתי צפויות מעת לעת ומסיבה זו חשוב להם להשקיע ברשתות איכותיות שישמשו אותם לאורך שנים. בדיוק על זה אנחנו חושבים כאשר אנחנו מייצרים רשתות איכותיות במיוחד מהחוטי המתכת ומהחומרים הטובים ביותר. בנוסף לרשתות המפורסמות שלנו, אנחנו גם מבצעים עיבוד פח ברמות מתקדמות ביותר. נוכל לבצע עבורכם : חיתוך לייזר, ניקוב , כיפוף או כל פעולה אחרת לצרכים המיוחדים שלכם.