פתרונות תצוגה לחנויות

בכל ענפי המשק ובכל רשתות השיווק מבינים היום כי תצוגת מוצרים ייחודית ומקורית מביאה לעלייה במכירות.
טובי המוחות השיווקים משקיעים זמן ומאמץ חשיבתי בסידור נקודת המכירה כך שתגרום ללקוח להיכנס אליה ולשהות בה כמה שיותר זמן. אנו רואים רשתות שיווק גדולות מחפשות פתרונות תצוגה לחנויות הרשת בכל תחום אפשרי. חברת הפח תעשיות מתכת מייצרת ומשווקת מתקני תצוגה לחנויות ולרשתות שיווק גדולות בהתאם לדרישות הרשת ולמיקום בה נמצאת החנות.

סטנדים לחנויות
סטנדים לחנויות
סטנדים לחנויות

פתרונות תצוגה לחנויות מענף המזון

רשתות שיווק גדולות מענף המזון מזמינות מוצרים בהיקפים אדירים. אנו מדברים על חשיפה של אלפי מוצרים בסופרמרקטים גדולים ובמרכולים. הצורך בהנגשת המוצרים ללקוחות הוא רב על מנת למכור סחורה כמה שיותר מהר. המוצרים בענף המזון מאופיינים בחיי מדף קצרים וזאת בשל תאריכי התוקף שלהם, על כן, יש לחשוף כמה שיותר מוצרים ברמה היום יומית ללקוחות. אנו נוכחים לגלות כי הצורך במתקני תצוגה בתחום זה הולך וגובר ואנו בחברת הפח תעשיות מתכת ערוכים לתת מענה לצורך זה. עיצוב ייחודי של מתקני תצוגה למוצרי מזון, הנותן ביטוי גם למזון וגם הנדסת אנוש מתקדמת, משפרים את חווית הקניה ומעלים את נתח המכירות.
נוסף על כך יש להתאים את מתקני התצוגה לסוג המזון, משקלו וחשיבותו לצרכן.

 

מתקני תצוגה לענף ההלבשה וההנעלה

גם בתחום האופנה החשיבות לתצוגת הפריטים היא גדולה. תחלופת הקולקציות הנעשית בכל עונה מגבירה את הצורך במכירת פרטי הלבוש וההנעלה.
מתקני תצוגה מזמינים וייחודיים לחנויות המכירה הם כרטיס הכניסה של הלקוחות לחנות. כמו שאומר הפתגם הידוע: אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני כך גם כאן בנקודת המכירה ישנה חשיבות עצומה לאופן בו הפריטים מוצגים. לקוח יעדיף להיכנס לחנות מסודרת ומעוצבת כאשר בכניסה ממוקם מתקן תצוגה ייחודי ומעניין.
כל רשת אופנה וכל נקודת מכירה יכולים לבחור את העיצוב של מתקני התצוגה. אנו מייצרים מתקני תצוגה מעץ, ממתכת ומחומרי גלם נוספים והכל בהתאם לצורך ובהתאמה אישית.
חברת הפח דואגת גם לפתרונות אחסון ולמדפים במחסנים קטנים ובמחסנים לוגיסטיים. מתקנים חזקים ואיכותיים השומרים על איכותם לאורך זמן.