פתרונות גידור לעסק

מתחמי פעילות שונים דורשים תיחום או גידור כחלק מסימון השטח בהם הם פועלים. גידור שטח פעילות מאפיין עסקים, מבנים של רשויות מקומיות, בתי ספר וגנים, אזורי בנייה ועוד. חברת הפח תעשיות מתכת מציעה מגוון פתרונות גידור לעסק המסייעים לעסקים להגדיר את שטח פעילותם. גדר התוחמת של שטח העסק מבטיחה בטחון ושומרת על המבנה ועל הציוד הנמצא בעסק.

שרטוט כללי פתרונות גידור לעסק

מגוון פתרונות גידור לעסק

עסקים המקיימים את פעילותם בשטח פתוח או במבנה המוקף בשטח מסוים, רצוי שידאגו לגדר שתקיף את השטח. גדר חזקה ואיכותית התוחמת את השטח מסייעת לתחושת הביטחון ותורמת למניעת מקרים של התפרצויות וגנבות ציוד מהעסק. גדרות רשת של חברת הפח עשויות מתכת חזקה ויציבה, מהוות פתרונות גידור לעסק. הן מתאימות להתקנה בכל מקום ועמידות בכל מזג אוויר. ניתן לייצר את הגדרות בהתאמה אישית. בחברת הפח תעשיות מתכת ניתן לייצר גדרות רשת בגדלים ובעוביים שונים. חוטי הרשתות מהן מורכבים הגדרות עשויים מנירוסטה אל חלד וחוטי מתכת מגולוונים, הניתנים לכיפוף ולהלחמה. בזכות המכונות המתקדמות לכיפוף חוטי מתכת בטכנולוגית CNC, אנו מספקים ללקוחותינו תוצר סופי באיכות גימור גבוהה ביותר. טכנולוגיית CNC מאפשרת כיפוף תלת מימד הנעשית בפיקוח הנדסי ומקצועי של צוות הפח תעשיות מתכת. מכאן שניתן לבחור את סוג הרשת, עובי החוטים, סוגי החוטים ואופן הכיפוף.

גידור למבני תעשייה, רשויות מקומיות ומוסדות חינוך

גם מבני תעשייה ומוסדות חינוך שונים נעזרים בגדרות. בתי ספר וגני ילדים מתקינים גדרות רשת וגדרות מסוגים שונים על מנת להגן על הילדים. הגדר מונעת כניסה של גורמים לא רצויים לשטחי בתי הספר והגנים ומונעת מהילדים לצאת החוצה ולהסתובב ללא השגחה. גם רשויות מקומיות עושות שימוש בגדרות על מנת לתחום מגרשי ספורט, גני שעשועים לילדים המצויים בקרבת כבישים, מרפאות וכדומה. מבני תעשייה או אתרי בנייה מציבים גדרות אטומות יותר המיוצרות על ידי עיבוד פח בטכנולוגיות מתקדמות. ניתן לעבד את הפח בעזרת חיתוך בלייזר, כיפוף, ניקוב וגימור באמה גבוהה. גם כאן ניתן לעצב את גדרות הפח ולהתאימן לדרישות הלקוח. הצוות ההנדסי של חברת הפח הנו צוות מקצועי ומיומן המתכנן את הגדרות בהדמיות מחשב תלת מימדיות ומפעיל מכונות בטכנולוגיות מתקדמות כגון מכונות CNC.