פלטות רשת לכלובים

מחפשים פלטות רשת לכלובים? אצלנו בחברת “הפח” תמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים. יש לנו מגוון עצום של רשתות מסוגים שונים שמתאימות לכלובים, לחקלאות או לכל שימוש שעולה על דעתכם. ניתן לבחור בדיוק את הגודל והמידות הדרושות לכם וליצור רשת בהתאמה אישית מדויקת במיוחד בשבילכם. ניתן לבחור פלטות של רשתות או גליל רשת, הכל תלוי בצרכים שלכם ובאופן שנוח ומתאים לכם.  צוות המקצוענים של חברת הפח הוא בעל ניסיון רב בייצור ותכנון פלטות רשתות לכלובים וכן מגוון מוצרים נוספים.

פלטות רשת לכלובים מחיר

מחיר פלטות רשת לכלובים משתנה כמובן בהתאם לגודל הרשת ולסוגה. חשוב להבין שהשקעה ברשת איכותית היא השקעה משתלמת שתיצור עבורכם כלוב איכותי ועמיד במיוחד. והרי מה חשוב יותר אם לא עמידות הכלוב? כלוב עמיד הוא כלוב שמיוצר עם רשתות גידור איכותיות במיוחד שמתאימה בדיוק לשימוש בכלובים. רשתות הגידור של חברת “הפח תעשיות” מותאמות במיוחד לשמש כרשתות כלובים והם נחשבות לרשתות בעל עמידות גבוהה במיוחד.

פלטות רשת לכלובים
פלטות רשת לכלובים

פלטות רשת לחקלאות

הרשתות של חברת “הפח” נמצאות בשימוש מאסיבי לא כרשתות לכלובים, אלא גם כרשתות לחקלאות, תעשייה וכו’. הצטרפו לכל לקוחותינו המרוצים שנהנים מפלטות רשת איכותיות בשטחים החקלאים שלהם וכן ממגוון מוצרים נוספים שנעשים בדרך מקצועית של עיבוד פח. הרשתות שלנו מתאימות לגידור גינות, חוות וכמובן גם לכלובים.

רשת לכלוב ציפורים

פלטות רשת לכלובים של ציפורים צריכות להיות פלטות שיהיו מותאמות לשימוש הזה. עליהן להיות צפופות יותר, חזקות יותר ובעלות עמידות גבוהה במיוחד. רק כך ניתן יהיה למנוע בריחה והתעופפות של הציפורים, כמו גם לספק להן תנאי גידול טובים. רשתות כלובי הציפורים של חברת הפח הן הרשתות הטובות ביותר עבור הציפורים שלכם בפרט ושאר בעלי החיים שלכם בכלל. הרשתות שלנו מיוצרות תחת ידיהם של אנשי המקצוע הטובים ביותר שיש להם שנים של ניסיון בתכנון וייצור רשתות.