על החשיבות של עיצוב סטנדים למוצרים

בעבר לא הייתה כלל חשיבות לאופן הצגת המוצרים בחנות והיו מסתפקים במדפים אפורים ומשעממים מבלי להשקיע טיפת מחשבה בכך. כאשר התחרות התחילה להתגבר החלו המשווקים לחשוב על דרכים הבלטת המותג שלהם על פני האחרים, ואז החלו להשקיע מחשבה באופן הצגתם בחנות. הצעד הראשון בנושא היה להציב סטנדים מעוצבים במקום המדפים האפורים. סטנדים למוצרים הפכו להיות מבוקשים ביותר והיום כמעט ואין מותג שמוצג ללא סטנד שתוכנן בדיוק בשבילו. אנחנו בחברת “הפח” מציעים ללקוחותינו מגוון עצום של סוגי סטנדים למוצרים בעיצובים עדכניים ומותאמים באופן אישי לכל לקוח.

סטנדים למוצרים בעיצוב אישי

אם אתם מחפשים דרך לבדל את מותג שלכם, להבליט אותו מעל שאר המוצרים בחנות ובאופן כללי להגדיל את הרווחים- אתם בהחלט זקוקים לסטנדים של חברת “הפח”. הסטנדים שלנו גם חזקים ועמידים במיוחד, אך גם מעוצבים כך שלא ניתן לפספס אותם ולעבור סתם כך מבלי להיעצר לידם. התכונות המיוחדות של סטנדים אלו הן בדיוק מה שיכול לתרום לעליית רווחים ולחיזוק המותג.

סטנדים למוצרים

סטנדים להשקת מוצרים חדשים

למרות שאנחנו מאמינים שישנה חשיבות גדולה לסטנדים מעוצבים בכל זמן, החשיבות גדלה אף יותר כשמדובר בהשקה של מוצר חדש. השקה של מוצר חייבת להיעשות בכל תרועה ורעם כאשר כל האמצעים כשרים לטובת העניין. סטנדים למוצרים בעיצוב התואם למותג הם מוצר הכרחי לטובת השקת המוצר. הסטנדים האלו הם בדיוק מה שעושה את ה”וואו” הגדול שמוצר חדש כל-כך זקוק לו ואין לוותר עליהם בשום אופן.

סטנדים ריצפתים מעוצבים

אנשי המקצוע המומחים של חברת “הפח” יכולים להפיק ולייצר כל הסוגים של סטנדים למוצרים וכן מתקני תצוגה. אלו יכולים להיות סטנדים ריצפתים בעיצוב מיוחד ומעניין, או סוגי סטנדים אחרים. הסטנדים הריצפתים מתאימים להצבה בחנויות גדולות או קטנות וניתן לעצב אותם בדיוק באופן שיתאים לכם. חשוב להבין כי השקעה בסטנדים מעוצבים היא השקעה משתלמת במיוחד שבהחלט יכולה להחזיר את עצמה. תחום הצגת המוצרים הוא תחום שהולך ומתפתח מידי שנה ומושקעת בו מחשבה רבה. יצרן או משווק שלא ישקיע תשומת לב בכך עלול למצוא את עצמו ואת המוצר שלנו נשארים מאחור.

סטנדים למוצרים