עיצוב סטנדים

עיצוב סטנדים מקורי כפריט מכירתי

 

חשיפת מוצרים למכירה תופסת תאוצה הודות לעיצוב סטנדים מקורי ומושך את העין. הגשת המוצר וחשיפתו על הסטנדים המעוצבים המיועדים לו הינו הליך חיוני בהצלחת תהליך מכירת המוצרים. עיצוב סטנדים לתצוגת מוצרים וההתייחסות אליהם כאל פריט עיצובי ומקורי המותאם אישית לכל מוצר ולכל נקודת מכירה, מבטיחים חשיפה גדולה יותר של המוצר ללקוח המזדמן לחנות.

בעידן של תחרות על שטחי מכירה בחנויות קמעוניות וריבוי החברות המתחרות על מוצרים זהים בכל קטגוריה, נולד הצורך להבליט את המוצר הנמכר באמצעים חזותיים שונים, הלוכדים את עין הלקוח ומזמינים אותו להושיט יד לעבר המוצר המוצג על הסטנדים, לבדוק אותו ולהכניסו לעגלת הקניות. אנו רואים מתקני תצוגה של מוצרים במקומות שונים בנקודת המכירה, לאו דווקא במחלקות אליהן הם משתייכים וזאת על מנת לאפשר לצרכן לפגוש את המוצר במעברים השונים.

עיצוב סטנדים כפריט מכירתי כולל בתוכו את תכונות המוצר: גודל, נפח, משקל, אריזה וכיוצ”ב ומכתיב למעשה את החומר ממנו מייצרים את הסטנדים לתצוגה. שילוב מוצלח של מתקן התצוגה: החומר ממנו עשוי העיצוב הכללי ונאמנות הצרכן למותג, מביא לעליה מוכחת במכירות. בתהליך העיצוב נדרשת חשיבה לגודל המוצר, המיקום בו מוקם המתקן והנוחות המקסימאלית לצרכן. העיצוב נקבע בהתאם למוצר עצמו, ערכי המותג והשפה העיצובית הכוללת של החברה אותה הוא מייצג.

מתקני תצוגה לתערוכות
עיצוב סטנדים

עיצוב סטנדים ומתקני תצוגה ממותגים

מחקרי שוק מראים כי קיימת נאמנות צרכנים הרגילים לרכוש מוצר מסוים. יתרה מזאת, הצרכן יעדיף כי המוצר יהיה נגיש אליו ולא יצטרך לחפש אותו במדף מסוים במחלקה אליה הוא משתייך. עיצוב סטנדים נועד למשוך את הצרכן למתקן התצוגה הממותג, ולהביאו להתעניין במוצר ספציפי. מתקני תצוגה בצבעי המוצר, לוגו החברה, סלוגן המותג, וגישה נוחה מפזרים מערך של תזכורות ללקוחות ומביאים את הצרכנים להתעניין במוצרים המונחים עליהם.

מתקני התצוגה מעוצבים בהתאם לדרישות הלקוח, תכונות המוצר ונקודות המכירה. חברת הפח מעניקה ללקוחותיה ייעוץ אישי בהצגת המוצרים על מתקני התצוגה, תוך שימת דגש על הנדסת אנוש מתקדמת, ראיית שיווקית רחבה ושפה עיצובית המושכת את העין ומזמינה את לקוח הקצה לקחת את המוצר.