סטנדים מעוצבים למוצרים

מחפשים סטנדים מעוצבים? הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת הפח תמצאו מגוון רחב של סטנדים ומתקני תצוגה בעיצוב ובהתאמה אישיים לצרכים שלכם.  אנחנו עוסקים כבר שנים רבות בתחום מתקני התצוגה ומספקים שירות ללקוחות גדולים מכל רחבי הארץ. בשנים האחרונות התחום של אופן הצגת המוצרים בחנות הולך ותופס תאוצה. אם בעבר היו מסתפקים בשולחנות או מדפים סטנדרטיים הרי שכיום המצב אינו כזה. כיום התחום של סטנדים מעוצבים מתפתח לבלי היכר וניכר כי מושקעת מחשבה רבה בבחירת מתקן התצוגה שישמש את המוצר שלכם.

סטנדים מעוצבים לרשתות שיווק

תחום הקמעונאות הוא תחום תחרותי במיוחד וכדי להצליח בו צריך למצוא כל העת דרכים לחדש ולהיות מקוריים. אנחנו בחברת “הפח” מתמחים בעיצוב, תכנון וייצור מתקני תצוגה לרשתות שיווק למגוון רחב של מוצרים. אלו יכולים להיות מוצרי מזון, משקאות או כל דבר אחר שתרצו להציג בצורה חכמה ומעודכנת. נייצר עבורכם סטנדים מעוצבים שיהפכו את המוצרים שלכם לבולטים ולכאלה שאיש לא יוכל להתעלם מהם. אופן התצוגה ברשתות השיווק צריך להיות מתוכנן בקפידה כדי ליצור אווירת נעימה שתאפשר קנייה בנוחות מרבית.

סטנדים מעוצבים
עיצוב סטנדים
מתקני תצוגה לפרסום

מתקני תצוגה ממותגים

כשמשיקים מותג חדש לא מספיק להשקיע במוצר עצמו וצריך ליצור לו את כל התשתית כדי להצליח ולחדור לשוק בצורה הטובה ביותר. סטנדים מעוצבים הינם דרך מעולה ליצירת אבזור משלים למותג ולהבלטתו בין שאר המוצרים. סטנדים מעוצבים הם אביזר משלים למותג והם יעוצבו לפי קווי העיצוב של המותג. מטרתם היא גם להציג את המוצרים בצורה אסתטית ויפה אך גם לתרום לחיזוק שם המותג ולהפיכתו למותג בולט בשוק.  בחברת “הפח” אנו מתמחים בייצור סטנדים מעוצבים לכל מוצר ולכל מטרה תוך שימוש בניסיון ובידע הרבים שצברנו ובטכניקות והכלים שברשותנו.

פתרונות תצוגה לחנויות

בחברת “הפח” מחכים לכם כל פתרונות התצוגה לחנות ולעסק שלכם. אתם זקוקים למתקן תצוגה ממותג? תמצאו אצלנו!, מעוניינים בהצבת סטנדים בעיצוב לפי בחירתכם ? נשמח לעצב ולתכנן לכם במיוחד את הסטנד המושלם. בנוסף, יש לנו מתקני תצוגה איכותיים ממתכת ומחומרים נוספים. כיום יש חשיבות רבה להשקעה במתקני תצוגה מקצועיים ויש לכך השפעה מכרעת על הנראות של החנות ועל הרווחים מהמכירות.