כל מה שחשוב לדעת על ציוד לולי עופות

התהליך של בניית לולי עופות הוא תהליך מורכב ויש להתייחס אליו ברצינות רבה על מנת שהלול שברשותכם יהיה מקצועי. זהו לא תהליך שמותר לחפף בו או לנסות לחסוך כסף באופן שיבוא על חשבון איכות הלול. כיום קיימות מגוון שיטות לבניית לולים כאשר המשותף להן הוא השימוש בציוד לולים איכותי ומתקדם. אנחנו בחברת “הפח” תעשיות מתמחים בציוד ללולי עופות , פרויקטים, שדרוג לולים, תחזוקה ועוד. זקוקים לציוד מתקדם<? מרגישים שהלול שלכם זקוק לשיפוץ, תיקונים או סתם לשדרוג? פנו למומחים שלנו וביחד נדאג שיהיו לכם לולי עופות מתקדמים ומקצועיים ביותר.

מה כולל ציוד לולי עופות ?

  לולי עופות הם מערכת שלמה שזקוקה לציוד רב ומגוון על מנת לפעול ולהתנהל בצורה מקצועית. הציוד הוא באמת מגוון ונע בין מערכות מים והזנה לעופות, דרך מערכות צינון או חימום ועד למערכות מתקדמות ביותר של תאי הטלה. אנחנו בחברת “הפח” עוסקים שנים רבות בתחום של לולי עופות ואנו מקפידים להביא ללקוחותינו את הציוד המתקדם והאיכותי ביותר.

לולי תרנגולות
יצור תאי הטלה

חידושים בתחום ציוד הלולים

כמו בכל תחום אחר גם בתחום הלולים ישנם חידושים ועדכונים כל העת. מערכות שהיו נפוצות בלולים בעבר נחשבות כיום למערכות מיושנות שאינן תורמות להתנהלות יעילה של הלול. על מנת שלול העופות שבבעלותכם יהיה מקצועי ויעיל עליכם להתעדכן כל הזמן בחידושים בתחום של ציוד ללולים. החידושים בתחום נועדו כדי לתרום למקצועיות רבה יותר של הלול וכמובן לרווחה גדולה יותר לעופות . ההשקעה בציוד מתקדם ואיכותי תחזיר את עצמה בדיוק משום העובדה שהוא תורם לעבודה יעילה יותר בלול.

 פרויקטים בתחום הלולים

חברת “הפח” לא רק מספקת ציוד לולי עופות אלא גם אחראית על פרויקטים רחבי היקף בתחום. אנחנו עוסקים בתחום כבר שנים רבות ומצליחים לזהות את הצרכים השונים הייחודיים לכל לול. אנחנו מלווים את הלקוח מהשלב הראשוני של הייעוץ ועד לסיום הפרויקט. אנחנו משתמשים בציוד האיכותי ביותר שהופך את הלולים למקצועיים ביותר. ניהול לולי עופות אינו מלאכה פשוטה ויש להתמקצע בה על מנת שהעסק יעבוד בצורה הטובה ביותר עם מינימום תקלות ומקסימום רווחים.