גדרות רשת לתעשייה

מבני תעשייה, מתקנים אסטרטגים, מוסדות שונים ומבנים ציבוריים עושים שימוש בגדרות רשת. גדר היא אמצעי תיחום שטח ודרך להגן על המבנה ועל היושבים בו. גדר מסמנת גבולות גזרה, טריטוריה ומקום. היא חשובה מאוד ומגדירה את שטח הפעילות החוקי או המוניציפלי. גדרות רשת לתעשייה מתאימות לתיחום מבנה תעשייה ואף לענף הבנייה.

רשת דגם דוד
ייצור גדרות ברזל

גדרות רשת לתעשייה לתיחום מבנים

מבני תעשייה, בתי מלאכה, מוסכים וכיוצא באלו נמצאים לרוב באזורי תעשייה מרוחקים. בכל אחד מהם קיים ציוד יקר ערך הנחוץ לעבודה. במקרים רבים, הציוד מסוכן לאנשים שלא מוסמכים לגעת בו או יודעים כיצד לתפעל אותו. הפתרון לכך הוא גדרות רשת לתיחום מבנים. גדרות רשת לתעשייה תוחמות את שטח הפעילות של המפעל או בית העסק. הגדר מגדירה למעשה את גבולות העסק והיכן המרחב הפעולה שלו לעבודה. הדבר חשוב הן מבחינה בטיחותית ובן מבחינה ביטוחית. מעבר לכך, הגדר מסייעת לשמור על הציוד היקר אשר שייך לבית המלאכה ועל היושבים בו. ביטחונם של העובדים והמבקרים גם הוא נמצא תחת חשיבות ולכן חשוב לתחום את המקום בו הם יכולים לנוח בבטחה ולצמצם עד כמה שניתן את האפשרות לגרימת תאונות חלילה. חברת הפח תעשיות מתכת מייצרת כבר עשרות שנים רשתות מתכת לתעשייה בטכנולוגיה מתקדמת ופורצת דרך. בכל פעם אנו משפרים את יכולות הייצור ואת האיכות ההולכת וגדלה של המוצרים אותם אנו מספקים.

גדרות רשת למבני ציבור

גם בשלטון המקומי וברשויות המקומיות עושים שימוש נרחב בגדרות רשת. אנו רואים מבנים ושטחים ציבוריים הזקוקים לגדרות רשת על מנת לתחום ולהגן על האנשים הנמצאים בתוכם. מבנים ומתקנים כגון: מגרשי ספורט, גני ילדים, בתי ספר, בתי כנסת, מרפאות וכדומה. כל אלה מקבלים קהל על בסיס יומי. המוני אנשים נכנסים ויוצאים את השערים ואת המבנים עצמם. אילולי גדרות רשת חזקות ואיכותיות, ביטחונם של ההולכים והשבים היה מוטל בספק. ניתן להזמין גדרות רשת לתעשייה או למבנה ציבורי בעוביים שונים. גדרות רשת בהתאמה אישית המאפשרות לכם למעשה להזמין את הקשת בעובי חוט שתרצו ובמחק ספציפי בין החוטים. בדרך זו תוכלו לקבוע את צפיפות הרשת ולהחליט כמה להשקיע בה. הרוחב, האורך וסוג הציפוי מהווים למעשה את השוני בין הרשתות.